loading

Wszystko na miejscu!

Dopełnienia wszelkich formalności dotyczących kredytu lub leasingu, można dokonać bezpośrednio w naszym salonie. Skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale "Napisz do nas" lub zadzwoń na numer podany w dziale "Kontakt". Dostosujemy warunki finansowania do Twoich potrzeb.

Opel Kredyt. 

Wraz z największym bankiem samochodowym „Getin Bank” oferujemy system finansowania kierowany do osób, które oczekują niższych kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem nowego samochodu. Skorzystaj w wyjątkowej oferty „Opel Kredyt” przygotowanej wraz „Getin Bank”. Już dziś możesz dopasować formę finansowania do swoich potrzeb i możliwości wybierając jeden z promocyjnych kredytów na samochody Opel.

Opel Leasing. 

Opel Leasing to wyjątkowy program obejmujący finansowanie pojazdów marki Opel. Korzystając z doświadczenia Getin Noble Banku, największego banku samochodowego w Polsce, stworzyliśmy wyjątkową ofertę leasingową dla klientów naszej marki. 

Sprawdź jak niska może być Twoja rata leasingowa.

Jako jedyna instytucja finansowa na rynku oferujemy naszym klientom najdłuższy leasing pojazdów nowych i używanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wydłużyliśmy nasz leasing do 84 miesięcy, oferując tym samym najniższą na rynku ratę leasingową na samochody marki Opel.

Zobacz co zyskasz.

Opel Leasing to jeden z najtańszych na rynku instrumentów finansowania oraz optymalizacji podatkowej. Jedną z kluczowych zalet jest skorzystanie z tzw. „tarczy podatkowej” gdyż przepisy umożliwiają zaliczenie rat leasingowych bezpośrednio w koszty uzyskania przychodu.

W Opel Leasing oddajemy naszym klientom jedyne na rynku narzędzie do optymalizacji podatkowej i skutecznego zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa:

 • Leasing z opłatą wstępną do 50%, dający możliwość jednorazowego zaliczenia opłat leasingowych w koszty prowadzenia działalności.
 • Leasing Pożyczkowy to inwestycja, która obniża obciążenia podatkowe firmy bez angażowania środków własnych. Wpłata własna (nawet do 50% wartości przedmiotu leasingu) może być sfinansowana preferencyjnym kredytem w GETIN Noble Bank. Produkt finansowy przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy nie chcą angażować swojego kapitału, ale chcą obniżyć w danym okresie rozliczeniowym podatek dochodowy, pomniejszając go o koszty związane z umową leasingu i koszty odsetkowe z tytułu kredytu. 

Zalety Opel Leasing:

 • Najdłuższy na rynku leasing pojazdów osobowych i dostawczych – 84 miesiące Opłata wstępna już od 1% do 50%
 • Leasing pożyczkowy – instrument optymalizacji podatkowej i narzędzie do zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa
 • Finansujemy przedsiębiorstwa które prowadzą działalność od 3 miesięcy
 • płatę początkową i raty leasingowe w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu
 • Harmonogram spłat rat leasingowych dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa
 • Leasing samochodów nowych i używanych
 • Raty równe, degresywne oraz sezonowe
 • Formalności w 24 godziny
 • Klient otrzymuje zarejestrowane i ubezpieczone auto
Do góry