loading

Ubezpieczeniowe Pakiety Dealerskie to doskonały wybór dla Twojego auta. Współpracujemy z trzema Towarzystwami Ubezpieczeniowymi czyli PZU, BENEFIA oraz GENERALI. Obejmujemy ochroną auta nowe i używane. Oferta skierowana jest też do właścicieli innych marek. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza w dziale "Napisz do nas" lub zadzwoń na numer telefonu w dziale "Kontakt".

 

Ubezpieczeniowe Pakiety Dealerskie to:

  • Zawsze atrakcyjna cena. Towarzystwa Ubezpieczeniowe przygotowują dla Dealerów specjalne oferty niedostępne w zwykłych puktach obsługi klienta. Możemy zaproponować Ci najniższą stawkę na rynku. Zawsze pewna oferta. Nie mamy nic do ukrycia. Razem z polisą otrzymujesz pełną dokumentację oraz dokładnie określony zakres ubezpieczenia.
  • Wygoda i zapewniona pomoc w przypadku kolizji. Wszystkie formalności załatwiane są na miesjcu. Nie musisz bezpośrednio kontaktować się z Ubezpieczycielem, nasz dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych załatwi wszystko za Ciebie. Twoim obowiązkiem jest jedynie złożenie kilku podpisów, naszym obowiązkiem jest wydanie Ci auta przywróconego do stanu fabrycznego.
  • Serwisowy wariant ubezpieczenia. Zapewnia naprawę auta na oryginalnych podzespołach.
  • Dodatkowa Ochrona Prawna. Możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o pomoc Prawnika w przypadku wystąpienia niejasnych sytuacji.
  • Doświadczenie, którego potrzebujesz. Ubezpieczamy auta od 1994 r.

 

Nigdy nie pozostaniesz bez środka transportu


Niezależnie dokąd jedziesz, dzięki Gwarancji Mobilności Opel nawet w przypadku dużych problemów technicznych, dotrzesz do celu.
 

Gwarancja Mobilności Opel to całodobowa obsługa w ponad 40 krajach Europy. Pakiet świadczeń obejmuje m.in.: udzielenie pomocy na drodze, zorganizowanie holowania auta do warsztatu, pomoc w wynajmie innego samochodu, zorganizowanie zakwaterowania w hotelu lub zapewnienie możliwości kontynuowania podróży pociągiem lub samolotem. Okres ochrony programem Gwarancja Mobilności Opel wynosi 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji.
 

Jak skorzystać z usług Gwarancji Mobilności Opel
 

  • Polisą Gwarancja Mobilności Opel objęte są wszystkie nowe Ople w pierwszym roku eksploatacji.
  • Szkody spowodowane zastosowaniem nieoryginalnych części lub akcesoriów nie są objęte polisą.


Awaria Pomoc
Samochód uległ awarii na terenie kraju europejskiego objętego usługą Opel Assitance.  

Naprawa w miejscu postoju, a jeżeli konieczne:

  • holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi Opla.
Naprawa w stacji obsługi, do której zostało odholowane auto, zajmie więcej niż 2 godziny. 
 

Wynajem samochodu zastępczego na okres do 4 dni, lub:

  • przejazd koleją (zwrot kosztów biletu do równowartości kwoty 613 euro na osobę), lub:
  • przelot samolotem w klasie ekonomicznej, jeżeli czas podróży koleją przekracza 6 godzin (zwrot kosztów biletu do równowartości kwoty 613 euro na osobę).
Samochód uległ awarii w odległości co najmniej 80 km od miejsca zamieszkania, a naprawa zajmie więcej niż 24 godziny.
 
 Zakwaterowanie dla wszystkich podróżujących w hotelu 3-gwiazdkowym, maksymalnie do 4 nocy. Usługa ta nie jest dostępna w przypadku wybrania opcji „wynajem samochodu", „przejazd koleją" lub „przelot samolotem".;
 
Do góry